1411286591851_97-14.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز ، در چارچوب سیاست تخصص گرایی و کیفی سازی، با حضور دکتر حمید میرزاده، رییس این دانشگاه، افتتاح می شود.

کنکور ارشد آزاد و سراسری ۹۶ ادغام شد زمان ثبت نام و برگزاری آزمون

دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه آزاد تهران مرکز

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سریس دانشگاهی ایسنا، آیین گشایش پروژه های علمی، عمرانی و رفاهی واحد تهران مرکز همزمان با فرارسیدن ایام شعبانیه- روز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه- با حضور دکتر حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر مهرداد نوابخش، رییس واحد تهران مرکزی و دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و دکتر حسین ابوالحسن تنهایی، رییس دانشکده تازه تأسیس علوم اجتماعی واحد تهران مرکزی و همچنین تعدادی از شخصیت های علمی، فرهنگی و سیاسی در مجتمع ولیعصر (عج) این واحد برگزار می شود.

بنا به این گزارش، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی،پانزدهمین دانشکده تخصصی است که در چارچوب سیاست های مدیریت تازه دانشگاه، فعالیت مستقل علمی، آموزشی و پژوهشی خود را آغاز می کند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، این دومین دانشکده، پس از راه اندازی دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه است که در دوره مدیریت دکتر میرزاده و دکتر مهرداد نوابخش در این واحد تأسیس می شود. دکتر ابوالحسن تنهایی ریاست دانشکده تازه تأسیس علوم اجتماعی، مدیر انجمن جامعه شناسی تفسیری و شارح نظریات هربرت بلومر در ایران است. همچنین در این مراسم، پروژه های متعدد عمرانی، رفاهی و به ویژه ورزشی بهره برداری می شود و در کنار آن، از اساتید تجلیل خواهد شد.