1446189090621_abdolvahed mirzazadeh-13.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از قرار گرفتن ۴۲۵۰ نفر در ردیف معرفی شدگان چند برابر پذیرش هر یک از دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا، با اعلام این مطلب گفت: برای شرکت در دومین آزمون استخدامی متمرکز سال ۱۳۹۴ دستگاه‌های اجرایی کشور ۱۰۳ هزار و ۱۵۶ داوطلب ثبت‌نام نمودند. این آزمون در صبح جمعه ۲۱ اسفند ۹۴ در ۵۳ شهرستان کشور برگزار شد و به طور کلی ۷۶ هزار و ۳۵۳ داوطلب در جلسه آزمون حاضر شدند.

وی افزود: نتایج اولیه‌ آزمون مذکور به صورت کارنامه تنظیم شده و کارنامه کلیه‌ داوطلبان حاضر در جلسه از ساعت ۲۲ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت و کلیه داوطلبان حاضر در جلسه ضرورت دارد برای مشاهده و دریافت پرینت کارت خود با وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.

توکلی در ادامه با بیان این که از ۷۶ هزار و ۳۵۳ داوطلب حاضر در جلسه ۱۶ هزار و ۴۴۸ نفر دارای حد نصاب نمره علمی هستند، افزود: از ۱۶ هزارو ۴۴۸ نفر داوطلب دارای حد نصاب نمره ۴۲۵۰ نفر با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه در ردیف معرفی شدگان چند برابر پذیرش هر یک از دستگاه‌های اجرایی کشور قرار گرفته‌اند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: کلیه‌ معرفی شدگان ضرورت دارد بر اساس جداول زمان‌بندی مربوط به هر یک از دستگاه‌های اجرایی به شرح مندرج در اطلاعیه‌ای که همراه کارنامه روی سایت سازمان قرار می‌گیرد برای تحویل مدارک و مستندات مورد نیاز و طی سایر مراحل گزینش به دستگاه مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه داوطلبان در تاریخ مقرر به منزله انصراف از مراحل گزینش است.