1456812512725_work.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  دومین دوره نوآوردگاه کسب‌و‌کار فناورانه از ۲۳ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه امسال در محل پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس فناوری ایسنا، نوآوردگاه کسب‌و‌کار فناورانه یک دوره شبیه‌سازی است که در مدت زمان ۷ روز برگزار می‌شود و در آن شرکت‌کنندگان با چالش‌های مختلفی که در واقعیت برای توسعه و تجاری‌سازی یک محصول جدید های‌تک در حوزه نانو و زیست فناوری با آن مواجه خواهند شد، آشنا می‌شوند.

در این رویداد، شرکت‌کنندگان در یک فرایند شبیه‌سازی شده با رویکرد Gamification با چالش‌ها مواجه شده و برای عبور از آن‌ها استراتژی خود را تنظیم می‌کنند.

در طول زمان برگزاری نوآوردگاه کارگاه‌های آموزشی مختلفی برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده است که عناوین آن شامل کارگاه آموزشی جستجو و ثبت پتنت، کارگاه آموزشی تهیه مدل کسب‌و‌کار، کارگاه آموزشی value proposition design، کارگاه آموزشی مدیریت فناوری و کارگاه آموزشی Team work است.

همچنین طی این رویداد، گروه‌ و ایده شایسته انتخاب شده و موفق به جذب سرمایه و ورود به دوره‌های پیش‌شتابدهی جهت توسعه کسب‌و‌کار خود می‌شود.

صاحبان ایده در زمینه نانوبیو فناوری، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان علاقه‌مند در رشته‌های مختلف اعم از رشته‌های فنی و مهندسی، رشته‌های مدیریتی و اقتصادی و علاقه‌مندان به کارآفرینی از جمله مخاطبان این رویداد هستند.