1462716891824_photo_2016-05-08_17-43-10.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  دکتر بهنام شکیبایی، متخصص جراحی‌های میکروسکوپی و کم تهاجمی ایمپلنت از جمهوری اسلامی ایران برای اولین بار رسما به ریاست بخش «جراحی‌های کم تهاجمی ایمپلنت» بزرگترین انجمن دندانپزشکی میکروسکوپی جهان (میکرو ویژن) برگزیده شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس علمی ایسنا، انجمن بین‌المللی «میکرو ویژن» با بیش از ۲۳ هزار دندانپزشک عضو از ۱۶۵ کشور جهان در سال ۲۰۱۳ میلادی با هدف توسعه تعلیمات و تحقیقات رشته جدید «دندانپزشکی میکروسکوپی و کم تهاجمی» بنیانگذاری شد.

این تشکل سالانه یک کنفرانس جهانی، بیش از ۱۰۰ کارگاه عملی و دوره‌های تخصصی «ماستر» در رشته «دندانپزشکی میکروسکوپی» در سراسر دنیا برگزار می‌کند.

انجمن «میکرو ویژن» دارای چهار بخش تخصصی «ریشه درمانی کم تهاجمی»، «پروتز کم تهاجمی»، «ترمیمی و زیبایی کم تهاجمی» و «ایمپلنتولوژی و جراحی لثه کم تهاجمی» است.

طبق اعلامیه رسمی این انجمن، ریاست بخش «ایمپلنتولوژی و جراحی لثه کم تهاجمی» از ماه می ۲۰۱۶ به دکتر بهنام شکیبایی واگذار شده است.

وی در این چارچوب ضمن ارائه آخرین تکنیک‌های «جراحی‌های میکروسکوپی ایمپلنت» خود در کنفرانس‌های جهانی و دوره‌های تخصصی «ماستر» انجمن «میکرو ویژن»، سازماندهی و نظارت تمام پروژه های بین المللی تعلیماتی و تحقیقاتی این انجمن را در رشته نام برده به عهده خواهد داشت.

در اعلامیه منتشر شده توسط انجمن «میکرو ویژن» همچنین دکتر شکیبایی به عنوان نماینده رسمی این تشکل در جمهوری اسلامی ایران معرفی می‌شود تا زمینه تعلیمات رشته جدید «دندانپزشکی میکروسکوپی» به صورت علمی و با همکاری با این تشکل معتبر جهانی در داخل کشور مهیا شود.

دلیل انتخاب دکتر بهنام شکیبایی برای ریاست بخش نام برده فعالیت‌های تحقیقاتی، اختراعاتی و تعلیماتی وی در رشته جدید «جراحی‌های میکروسکوپی و کم تهاجمی ایمپلنت و لثه» در ده سال اخیر در سراسر جهان بوده است.

دکتر بهنام شکیبایی، رییس بخش جراحی ایمپلنت انجمن بین‌المللی میکروویژن شد