University_of_Lorestan.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان از اجرای بیش از ۴۰ طرح تحقیقاتی در دانشگاه لرستان خبر داد و گفت: در بخش IT دانشگاه، ۴۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه لرستان، دکتر فیضیان امروز در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان اظهار کرد: تلاش ما این است تا رنکینگ دانشگاه لرستان افزایش یابد و در این رابطه مقالات تولید شده و گسترش فعالیت‌های علمی را شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه بیش از ۴۰ طرح تحقیقاتی در دانشگاه لرستان در حال اجرا هستند، افزود: همچنین به تمام دستگاه‌های اجرایی آمادگی دانشگاه را برای اجرای طرح تحقیقاتی آنها اعلام کرده‌ایم.

فیضیان با اشاره به اینکه در بخش IT دانشگاه لرستان ۴۰۰ میلیون تومان هزینه شده است، ادامه داد: افزایش پهنای باند دانشگاه لرستان به ۱۵۵ مگ ماهیانه ۲۹ میلیون تومان هزینه برای این دانشگاه در بر دارد.

این معاون دانشگاه لرستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای تقویت سایت آزمایشگاه مرکزی این دانشگاه، گفت: یک طبقه از ساختمان کتابخانه مرکزی نیز به مرکز رشد دانشگاه اختصاص یافته است.

فیضیان به پیگیری‌های هشت ماهه برای اخذ مجوز مرکز رشد دانشگاه لرستان اشاره کرد و افزود: متاسفانه اخذ مجوز این مرکز با مشکلاتی مواجه بوده است.