1426314623601_download.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مدیر مرکز کارآفرینی و نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت: اولین رویداد دورهمی کارآفرینی به سبک “EVENT X1 ” توسط پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در تالار دانش این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه سمنان، احسان برهانی گفت: رویداد دورهمی کارآفرینی با هدف افزایش فرهنگ کارآفرینی و ایجاد اجتماعی از قشر تحصیلکرده و فناوران و همفکری کردن در حوزه‌های کارآفرینی برگزار شد.

وی افزود: مرکز کارآفرینی و نوآوری پارک علم و فناوری درنظر دارد با برگزاری چنین کارگاه‌هایی، فضای علمی و کارآفرینی مناسب را فراهم کرده و باعث ایجاد فرصتهای مناسب برای تعامل بین دانشجویان و علاقمندان در محیطی مبتنی بر فعالیت‌های کارآفرینی و معرفی روند رسیدن به کسب و کار موفق شود.

مدیر مرکز کارآفرینی و نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان ادامه داد: در این رویداد دکتر مدرسی به سبک زندگی کارآفرینی، تیم سازی و شبکه سازی کارآفرینی و گسترش و ترویج فرهنگ کارآفرینی پرداخت. در پایان این رویداد دانشجویان به تیم های چند نفره تقسیم و به شبکه سازی پرداختند.