1447835477245_81708650-70076559.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان از حضور فن بازار منطقه‎ای لرستان در سومین کلینیک سیار صنعتی استان خبر داد.

سمیه قربانی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، اظهار کرد: سومین کلینیک سیار صنعتی با حضور کارشناسان، مشاوران و مسؤولین مرتبط در شهرک صنعتی شماره ۱ بروجرد برگزار شد.

وی اضافه کرد: این کلینیک با هدف کمک به بهبود فضای کسب و کار و دسترسی آسان صاحبان صنعت به مشاوران و متخصصان در زمینه‎های مورد نیاز برگزار شد.

قربانی تصریح کرد: در این جلسه راهکارهای خوبی برای صاحبان صنعت جهت رفع موانع و مشکلات آنها مطرح شد و این واحدها برای پیگیری مشکلاتشان به سازمان‎های مربوطه ارجاع داده شدند.

به گفته معاون فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان، بیشتر واحدهای صنعتی مشکلات مالی، سرمایه در گردش و مالیات داشتند که برای رفع مشکلات آنها مقرر شد در ستاد تسهیل استان مشکلاتشان مطرح و مورد بررسی قرار گیرند و موانع تولید واحدهای راکد پیگیری شوند.

وی با اشاره به اینکه اولین فن‎بازار منطقه‎ای لرستان توسط جهاد دانشگاهی واحد استان مهرماه سال‌ گذشته افتتاح شد، اظهار کرد: فن بازار منطقه‎ای لرستان با بستری مناسب برای تولیدکنندگان و صاحبان فناوری، این امکان را مهیا می‎سازد که محصول خود را معرفی و همچنین نیاز فناوری خود را در سامانه ثبت کنند تا با معرفی در این سامانه در کلینیک صنعتی و تشریح خدمات آن برای صاحبان صنعت اقدام شود.