1449213433790_dr-farhad-hossein-zade-lotfi.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از اضافه شدن دو واحد کارآفرینی به رشته‌های مقطع کارشناسی این دانشگاه خبر داد.

دکتر فرهاد حسین‌زاده لطفی در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا، ضمن اعلام این خبر با اشاره به اضافه شدن دو واحد کارآفرینی به رشته های مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: ایده افزودن دو واحد کارآفرینی به رشته های مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی در شورای برنامه ریزی دانشگاه مطرح شد.

وی درمورد دلیل اضافه شدن دو واحد کارآفرینی به رشته‌های مقطع کارشناسی توضیح داد:با توجه به اینکه انتظار داریم افرادی که از دانشگاه فارغ التحصیل می شوند قادر باشند به عنوان یک کار آفرین در جامعه فعالیت کنند، پیشنهاد شد دروسی مانند کارآفرینی تعریف شوند تا دانشجویان بتوانند باکسب دانش در دانشگاه اشتغال زایی کرده، کارآفرینی داشته و در روند تولید کشور سهم داشته باشند.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به شعار سال ۹۵ اظهار کرد:کارآفرین شدن دانشجویان در سالی که اقدام و عمل نامیده شده بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل دانشگاه آزاد حتما این مساله را پیگیری خواهد کرد.البته هنوز جزئیات این موضوع و اینکه این درس اجباری باشد یا اختیاری مشخص نشده است.