University_of_Lorestan.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی کشور ۱۰۰ تشکل سیاسی، مذهبی و فرهنگی فعالیت دارند که از این تعداد، یازده تشکل آن مربوط به دانشگاه آزاد لرستان است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، بهروز دوستی در جریان دیدار تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد لرستان با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد، در معرفی فعالیت تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد لرستان، افزود: در دانشگاه آزاد اسلامی کشور یک‌صد تشکل سیاسی، مذهبی و فرهنگی فعالیت دارد که از این تعداد، یازده تشکل آن مربوط به دانشگاه آزاد لرستان است.

وی اظهارکرد: این یازده تشکل دانشجویی ۸۰ نفر اعضای شورای مرکزی دارند و هدف این تشکل‌های دانشجویی تعمیق بینش اسلامی، حفظ روحیه اسلامی دانشجویان و ایجاد نشاط و پویایی دانشجویان در سطح دانشگاه‌هاست.

دوستی با بیان اینکه خوشبختانه همدلی خوبی بین تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد لرستان وجود دارد، ادامه داد: این تشکل‌های دانشجویی شامل تشکل‌های سیاسی، مذهبی و فرهنگی هستند.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی لرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گفت: شهدا شاخصی برای سرافرازی ملت ایران هستند و گفتمان عزت‌مندانه‌ای که امروز ما در دنیا داریم به برکت خون شهداست.