سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس دانشگاه علامه طباطبایی از تغییر شیوه پذیرش دانشجو در پردیس پولی این دانشگاه خبر داد.

حسین سلیمی رییس دانشگاه علامه طباطبایی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص تغییرات پذیرش دانشجو در پردیس پولی این دانشگاه، گفت: شرایط پذیرش دانشجو در پردیس دانشگاه نسبت به گذشته تغییر کرد. پیش از این، داوطلبان ورود به پردیس پولی به ویژه در مقطع دکتری تنها از طریق مصاحبه و بررسی های دانشگاه می توانستند پذیرش بگیرند.
وی ادامه داد: با دستورالعمل وزارت علوم، داوطلبان تنها از طریق کنکور و ضوابط ابلاغ شده به دانشگاهها، داوطلبان امکان تحصیل در این پردیس ها را دارند.
به گفته رییس دانشگاه علامه، داوطلبان آن فضای باز را برای ورود بدون آزمون به پردیس های پولی ندارند و باید در آزمون شرکت کنند.
سلیمی در ادامه این گفتگو با اشاره به شهریه پردیس پولی دانشگاه علامه، اظهار داشت: از زمان ریاستم شهریه پردیس پولی دانشگاه بین ۱۵ تا ۲۵ درصد بر اساس مصوبه هیئت امنا افزایش یافته است.
وی یادآور شد: البته میزان شهریه پردیس های پولی در دانشگاه های مختلف متفاوت است و در این زمینه وحدت رویه میان دانشگاه ها وجود ندارد.