1434014472923_thum-b512f8ed2e4d68a0f7de-tafahom_namah.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  جهاد دانشگاهی خوزستان و بنیاد نخبگان استان خوزستان برای حمایت از رویداد “فرآفرین“ تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، جهاد دانشگاهی و بنیاد نخبگان خوزستان در راستای حمایت از برگزاری رویداد فرآفرین (فراگیری کارآفرینی نوین) در شهرهای استان خوزستان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

بر اساس این توافقنامه که به امضای دکتر شاکری نژاد و دکتر زراسوندی، رؤسای دو سازمان رسید، بنیاد نخبگان به‌ عنوان حامی استانی، برگزاری سالانه حداقل پنج و حداکثر۱۰ رویداد در استان را حمایت خواهد کرد.

همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی پیش از رویداد برای نخبگان تحت پوشش بنیاد از جمله تعهدات سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان خواهد بود.

صدور مجوز و آیین‌نامه‌های لازم برای زیرمجموعه‌ها به منظور همکاری در برگزاری رویدادها، اطلاع‌رسانی به زیرمجموعه‌های تابع، معرفی رویدادها به مخاطبان بنیاد، امکان استفاده از فضای بنیاد و زیرمجموعه‌های آن و حمایت مالی رویداد نیز از جمله تعهدات بنیاد نخبگان استان خوزستان است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، نخستین رویداد فرآفرین کشور از فردا (۱۶ اردیبهشت‌ ماه) به مدت دو روز از سوی جهاد دانشگاهی خوزستان و به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجد سلیمان برگزار می‌شود.