بازدید وزیر علوم از آزمون کارشناسی ارشد سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – اصفهان – رئیس ستاد آزمونهای دانشگاه اصفهان گفت: ۶۰ هزار داوطلب در اصفهان در آزمون کارشناسی ارشد شرکت می کنند و همراه داشتن شناسنامه یا کارت ملی برای داوطلبان الزامی است.

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ 

محمدرضا ایروانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار مهر، با اشاره به برگزاری کنکور کارشناسی ارشد در روزهای ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت‌ماه  اظهار داشت: کنکور ارشد ۹۵ همزمان با سراسر کشور در تاریخ ۱۶  و ۱۷ اردیبهشت ماه در ۱۳۶ رشته در اصفهان برگزار می‌شود.

وی افزود: در استان اصفهان کنکور کارشناسی ارشد در شهرهای اصفهان، نجف آباد، شاهین شهر ، کاشان و اصفهان برگزار می‌شود و تعداد ۵۹ هزار و ۹۱۶ نفر داوطلب در دو نوبت صبح و عصر و در روزهای پنج شنبه  و جمعه در آزمون شرکت می‌کنند.

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش و رئیس ستاد آزمونهای دانشگاه اصفهان، ابراز داشت: ۳۲ هزار و ۶۲۵ داوطلب خانم معادل ۵۴.۴۵ درصد  و ۲۷ هزار و ۲۹۱ داوطلب آقا معادل ۴۵.۵۵ درصد کل داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد امسال شرکت می‌کنند.

وی با بیان اینکه توزیع کارت آزمون از دیروز در سایت سازمان سنجش آغاز شده است، ابراز داشت: باجه رفع نقص آزمون در دانشگاه اصفهان مستقر است و تا ظهر جمعه به فعالیت خود ادامه می‌هد.

لزوم همراه داشتن شناسنامه یا کارت ملی برای شرکت در آزمون

ایروانی با بیان اینکه نتایج اولیه آزمون نیمه دوم خردادماه و نتایح نهایی نیمه دوم شهریورماه اعلام می‌شود، تاکید کرد: همراه داشتن شناسنامه یا کارت ملی برای شرکت در آزمون الزامی است.

وی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در روزهای آزمون گفت: با توجه به محدویت‌های ترافیکی به وی‍ژه در محور دانشگاه صنعتی اصفهان بهتر است داوطلبان برای جلوگیری از دیر رسیدن به محل آزمون از وسیله نقلیه عمومی استفاده کنند.

رئیس ستاد آزمونهای دانشگاه اصفهان ابراز داشت: داوطلبان دقت کنند که درب‌‌های محل آزمون در نوبت صبح از ساعت هفت و ۳۰ دقیقه و در نوبت بعدازظهر از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه بسته خواهد شد.