1460979521336_33908.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مرحله منطقه‌ای سی و یکمین دوره جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان با حضور قاریان بین المللی در دانشگاه کاشان آغاز به‌کار کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا منطقه اصفهان، دبیر اجرایی مرحله منطقه‌ای سی و یکمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویان گفت: در این مرحله از مسابقات در رشته‌های تلاوت، ترتیل، تحقیق و حفظ ۵ جزء، ۱۰جزء، ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم بیش از ۱۲۰ دانشجو خواهر و برادر از استان‌های اصفهان، قزوین، قم، چهارمحال و بختیاری، مرکزی، همدان، و یزد شرکت دارند.

وحید صدوقی با بیان اینکه تیم داوری مسابقات منتخبی از داوران شهرستان کاشان و داوران بین المللی هستند، افزود: برگزیدگان این دوره مسابقات به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

ریس دانشگاه کاشان نیز گفت: افرادی که با قرآن مأنوس هستند سعادت دنیا و آخرت نصیبشان خواهد شد و مشمول اجر و فضل خداوند می‌شوند.

عباس زراعت به غافل بودن برخی افراد با قرآن اشاره کرد و ادامه داد: قرآن کتاب انسان سازی و اخلاق است و زندگی با آیات قرآن برای همه انسان‌ها آگاهی بخش و بصیرت افزاست و مانند چراغ راه، روشنی بخش است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی دانشگاه کاشان، وی خاطرنشان کرد: کسی که ترجمه آیات قرآن را به درستی درک و فهم کند می‌تواند به تمام قوانین جامعه آگاهی یابد.

رییس دانشگاه کاشان با بیان اینکه قرآن بهترین معلم و کلید درب‌های بسته است، به استادان و دانشجویان دانشگاه تاکید کرد: تا با قرآن بیشتر مأنوس شوند و عمق قرآن را به خوبی بفهمند تا بتوانیم به دانشگاه اسلامی دست یابیم.