1426314623601_download.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  پروفسور گودرز احمدی چهره ماندگار ایران در حوزه مهندسی مکانیک و استاد دانشگاه کلارکسون آمریکا به دعوت ژورنال بین‌المللیHeat and Mass Transfer Research و دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان در دانشگاه سمنان حاضر و سخنرانی خواهد کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه سمنان، دکتر محمد صادق ولی پور مدیر این نشریه علمی با اعلام این خبر گفت: پروفسور گودرز احمدی روزهای دوشنبه و سه شنبه،۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه در دانشگاه سمنان حضور می‌یابد.

وی افزود: سخنرانی علمی با موضوع Particle Transport , Deposition and Removal در روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰، در تالار خوارزمی دانشکده مهندسی مکانیک از جمله برنامه‌های این چهره ماندگار ایران است.

وی با بیان اینکه شرکت در این سمینار برای عموم دانشجویان و اساتید آزاد است، اظهار داشت: همچنین برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع Turbulence Modeling در روز سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت در تالار خوارزمی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان و نشست پرسش و پاسخ با دانشجویان، از دیگر برنامه‌های پروفسور احمدی است.

ولی‌پور خاطرنشان کرد: اعضای هیات علمی و دانشجویان و محققان علاقمند به شرکت در این سمینار می‌توانند برای ثبت‌نام در این کارگاه اقدام کنند.