سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس دانشگاه خوارزمی از اعلام آمادگی برای همکاری‌های علمی و فرهنگی با سازمان یونسکو خبر داد.

 

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدعلی سبحان‌اللهی سرپرست دانشگاه خوارزمی امروز در مراسم گرامیداشت هفته معلم و سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری اظهار داشت: دانشگاه خوارزمی نخستین مرکز آموزش پایه مدرن و نخستین مؤسسه تربیت معلم کشور با عنوان دارالمعلمین مرکزی از سال ۱۲۹۷ شمسی آغاز به فعالیت کرده و مفتخر به نام بلند و درخشان مشاهیری همچون پروین اعتصامی، دکتر قریب، شهید محمدعلی رجایی و شش چهره ماندگار و ۱۲ استاد نمونه کشوری است. از این رو این دانشگاه ریشه‌دار نقش چشم‌گیری در این یک قرن در توسعه علم و تربیت نیروی انسانی کارآمد و چهره‌های ماندگار علمی و فرهنگی داشته است.
وی افزود: در صورت رسیدن به رتبه‌بندی قابل قبول می‌توانیم اعضای هیئت علمی با کیفیت بالا را جذب کرده،  پروژه‌های خوبی را در سطح کشور اجرا کنیم و اعتبار دانشگاه را افزایش دهیم.
سبحان‌اللهی برای پیشرفت دانشگاه چند موضوع را بسیار با اهمیت خواند و گفت: داشتن تعهد تحول‌‌پذیری، نگرش سیستمی، توجه به بحث بهره‌وری و کیفیت در محیط کار از جمله این عوامل است.
وی ادامه داد: هم‌اکنون ۴۵۹ عضو هیئت علمی و بیش از ۱۷ هزار دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دو بخش تهران و کرج در این دانشگاه مشغول به کار و تحصیل هستند. در سال‌های اخیر خوشبختانه دانشگاه خوارزمی در برگزاری همایش‌های جهانی گام استوار و ارزشمندی برداشته است.
سبحان‌اللهی بیان کرد: دانشگاه خوارزمی با داشتن پیشینه‌ی ارزشمند علمی و فرهنگی و برخوداری از حضور گرم و افتخارآمیز گروهی از بهترین استادان کوشا و دانشمند در زمینه‌های مختلف آمادگی خود را برای همکاری علمی و فرهنگی بیش از پیش اعلام می‌کند.