Azad_University_logo.png

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس مرکز رشد واحد‌های فناوری دکتر حسابی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان، گفت: به زودی مرکز رشد واحد‌های فناور دکتر حسابی سمنان تجهیز می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه سمنان، دکتر محمد طلوع عسکری سه‌دهی اصفهانی در حاشیه بازدید معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد از این مرکز رشد با اشاره به فعالیت جدید این مرکز گفت: این مرکز پیش از این به عنوان مرکز برتر در بین مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی معرفی شده بود که تلاش داریم تا در دور جدید فعالیت، مجددا این عنوان را در کوتاه‌ترین زمان کسب کنیم.

وی افزود: هم‌اکنون دو طرح در مرحله عقد قرارداد و استقرار در مرکز هستند، دو طرح نیز داوری شده و سه طرح درحال طی مراحل داوری و معرفی به پارک علم و فناوری استان هستند.

رئیس مرکز رشد واحد‌های فناوری دکتر حسابی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان ابراز امیدواری کرد که تعداد طرح‌ها و واحد‌های فناور این مرکز تا پایان سال جاری از ۱۵ واحد فراتر رود.

عسکری سه‌دهی اصفهانی همچنین با اشاره به برگزاری نمایشگاه بزرگ دانشگاه آزاد، اضافه کرد: قرار است تا طرح‌های پذیرفته شده در مرکز رشد دکتر حسابی در نمایشگاه اخیر دانشگاه آزاد اسلامی حضور پیدا کنند.