1452503625503_635881075061448402.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون اداری- مالی دانشگاه آزاد اسلامی از تلاش این دانشگاه برای همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی با وزارت علوم خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، همزمان با گرامیداشت هفته معلم، مراسم تجلیل از اساتید با حضور دکتر مرتضی احسانی، معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی، هیات رئیسه، استادان، کارکنان و دانشجویان برگزار شد.

در این جلسه دکتر احسانی ضمن تبریک به کلیه استادان و معلمان گفت: این گونه جلسات، جلسات نمادینی است تا بر قدر معلم، حرمت معلم و اهمیت معلم تاکید کنیم. معلمی که درد فهمیدن، درد فهماندن و درد مفهوم شدن را بر دوش می کشد.

وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد شهید انقلاب، معلم برجسته و فیلسوف متفکر، علامه مطهری، گفت: امیدوارم که حس آزاداندیشی که از نکات برجسته شخصیت شهید مطهری بود، در معلمان ما نیز هویدا شود.

معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: امروزه بسیاری معتقدند که تاثیر معلم، از وراثت کمتر نیست چراکه معلم به عنوان یک مدرس می تواند با آموزش و پرورش صحیح بر وراثت غلبه کند.

وی با اشاره به آیه ۹ سوره انفال گفت: معلمان، زندگی، توانایی، شور و نشاطشان را با تمام عشق نثار می کنند و به راستی هرکس بتواند بر نفس خویش غلبه کند از مفلحون است.

معاون اداری- مالی دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه صحبت های خود گفت: در سال گذشته ما موفق شدیم با راهنمایی اساتید حق مرتبه علمی را در سنوات لحاظ کنیم و در صددیم تا با همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی با وزارت علوم و برداشتن سقف بیمه بازنشستگی مانع از کاهش حقوق اساتید در زمان بازنشستگی شویم.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر احسانی ضمن بازدید از واحد علوم دارویی گفت: در این واحد احساس غرور می کنم و به صراحت می گویم واحد علوم دارویی در بین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سرآمد است و می توان از آن به عنوان سرمایه ملی نام برد چرا که این واحد جزء افتخارات کشور است.