1450766072982_IMG_0021_43792.JPG

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: تاسیس مراکز شتابدهی نوآوری زمینه‌ساز حرکت به سمت رفع مشکلات خواهد بود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار علمی ایسنا منطقه چهارمحال و بختیاری، دکتر محمود شیخ زین‌الدین در سفر به شهرکرد در دیدار با رییس دانشگاه شهرکرد، اظهار کرد: چهارمحال و بختیاری پتانسیل‌های فراوانی در حوزه‌های گردشگری و نیروی انسانی دارد.

وی با بیان اینکه چهارمحال و بختیاری در حوزه صنعت رشد چندانی نداشته است، افزود: صنعتی نبودن این استان تاثیر چندانی در نرخ بیکاری آن نداشته است.

شیخ‌ زین‌الدین با اشاره به اینکه قرار است مرکز شتابدهی نوآوری در چهارمحال و بختیاری تاسیس شود، گفت: حمایت‌های مالی از این مرکز انجام خواهد شد.

وی تاسیس مراکز شتاب‌دهی نوآوری را زمینه‌ساز حرکت به سمت رفع مشکلات عنوان کرد و افزود: ایجاد مراکز شتابدهی نوآوری، لازمه تحقق اقتصاد دانش‌بنیان است.

معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خاطر نشان کرد: با تاسیس مرکز شتابدهی نوآوری در چهارمحال و بختیاری، انگیزه دانشجویان این استان در حرکت به سمت دانش‌بنیان شدن افزایش پیدا می‌کند.