دانشگاه سوربن سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس دانشکده ادبیات و تمدن دانشگاه سوربن (پاریس چهار) در پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی از این مرکز علمی بازدید و در نشستی علمی سخنرانی می کند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر برنارد فرانکو در نشستی علمی با عنوان « میان رشته ای و انسان گرایی ادبیات تطبیقی» سخنرانی می کند و در این نشست دکتر احمد شاکری، دانش آموخته رشته ادبیات تطبیقی از دانشگاه لیموژ فرانسه درباره مطالعات میان فرهنگی و ادبیات صحبت خواهد کزد.

این نشست از ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح روز شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات پژوهشکده به نشانی خیابان پاسداران، خیابان شهید مومن نژاد (گلستان اول)، شماره ۱۲۴ پذیرای عموم علاقه مندان است.

فرانکو در سال ۱۹۹۲ در رشته ادبیات فرانسه و تطبیقی در حوزه تئاترشناسی از دانشگاه سوربن پاریس فارغ التحصیل شده است و علاوه بر دوره های پژوهشی بلند مدت در کشورهایی چون آلمان، آمریکا، اسپانیا، انگلستان و امارات متحده عربی، مدیریت مجموعه «چشم انداز مطالعات تطبیقی» در انتشارات گارنیه را در کارنامه علمی خود دارد و « خاستگاه رمان مدرن» از آخرین آثار اوست.