1413699421663_Startup-Weekend_13699.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان‌ شمالی از برپایی دومین استارتاپ ویکند در مرکز استان از تاریخ ۲۹ تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.

مجتبی نجفی در گفت وگو با خبرنگار پژوهشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه خراسان‌ شمالی، اظهار کرد: از فردا ۱۴ اردیبهشت ماه در محل دانشگاه آزاد اسلامی و ۲۳ اردیبهشت نیز در فرهنگسرای شهروند این استان، دو پیش رویداد استارتاپ ویکند برپا خواهد شد.

نجفی با ذکر این که به احتمال فراوان محل برپایی این استارتاپ ویکند در فرهنگسرای شهروند بجنورد باشد، افزود: افراد و جوانان خلاق در این استارتاپ ویکند با تم دانشجویی و با موضوع عمومی ایده پردازی می‌کنند.

وی با اشاره به حضور ۱۵۰ نفر در این برنامه علمی، عنوان کرد: این تعداد از افراد در گروه‌های ۱۵ نفره تقسیم بندی شده و به ارائه طرح و ایده خواهند پرداخت.

وی یادآورشد: استارتاپ ویکند رویدادی است که افراد و جوانان صاحب ایده و کارآفرین را در یک محیط پویا گرد هم می‌آورد تا در سه روز متوالی به رقابت و عملی ساختن ایده‌های خود برای وارد شدن به بازار واقعی کسب و کار بپردازند.

نجفی با اشاره به حضور کارآفرینان، دانشگاهیان، نخبگان، صاحبان ایده در این استارتاپ ویکند، گفت: در این نشست جوانان و صاحبان ایده در قالب تیم‌هایی به صورت فشرده از آموزش‌های لازم و مدل‌های مختلف کسب و کار برخوردار می‌شوند.