maghale.JPG

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  ‌رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد گفت: تاکنون ۱۹۸۸مقاله از این واحد به چاپ رسیده است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، دکتر مجید شمس در جمع خبرنگاران، افزود: این واحد در حوزه تحصیلات تکمیلی دارای ۷۶ استادیار هیأت علمی و ۳ نفر دانشیار و یک نفر استاد تمام و تعداد ۱۰۶ نفر مربی است که از این تعداد ۲۳ نفر بورسیه در مقطع دکتری مشغول به تحصیل هستند. در مجموع تعداد اساتید تمام وقت و نیمه وقت این واحد ۱۸۶ نفر است.

وی اظهار کرد: از این میزان ۴۲۱ نفری که عضو حق‌التدریس این واحد هستند، ۵۶ نفر استادیار و ۱۶ نفر دانشیار و ۵ نفر استاد تمام است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد تصریح کرد: میزان رشته‌های کارشناسی ارشد این واحد در حال حاضر ۵۱ رشته با ۳۸۰۰ دانشجو و در مقطع دکتری ۱۱ رشته با ۱۷۰ دانشجو است.

شمس با اشاره به فعالیت‌های پژوهشی این واحد، اضافه کرد: از نظر تولیدات علمی و چاپ مقالات در مجلات معتبر داخل و خارج از کشور، اساتید هیات‌ علمی و دانشجویان این واحد دانشگاهی توانسته‌اند ۴۵۸ مقاله در مجلات، ۳۶۸ مقاله در مجلات علمی پژوهشی، ۱۹ مقاله در مجلات علمی ترویجی، ۱۸۸ مقاله در مجلات خارجی، ۷۱۱ مقاله در کنفرانس‌های ملی و ۲۴۴ مقاله در کنفرانس‌های بین‌المللی داخل و خارج از کشور به چاپ برسانند.

وی گفت: همچنین طبق اطلاعات پایگاه Scopus جامع‌ترین نظام استنادی جهان، ۳۱۹ مقاله این واحد دانشگاهی در Scopus نمایه شده و ۵۸۴ بار مورد استناد قرار گرفته‌اند و میانگین ارجاع به مقالات این واحد دانشگاهی ۱٫۸۳ است.