سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت : توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ از طریق سامانه سازمان سنجش آغاز شد.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت وگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت :کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد از امروز بر روی سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت و داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مذکور برای دریافت پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.
وی افزود: آزمون کارشناسی ارشد در روزهای پنچشنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت در ۲ نوبت صبح و عصر و در ۶۶ شهرستان برگزار می شود.
توکلی ادامه داد: داوطلبانی که علاوه بر کدرشته امتحانی اول متقاضی شرکت در کدرشته امتحانی دوم هستند، باید کارت ورود به جلسه آزمون دوم را نیز دریافت کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور یادآور شد: نخستین مرحله بیست و یکمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور نیز همزمان با آزمون کارشناسی ارشد برگزار می شود و داوطلبان موظفند براساس برنامه زمانی اعلام شده برای هر یک از ۲۰ رشته مورد نظر، در آزمون ارشد شرکت کنند.
وی بیان کرد: ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان تا ۱۷ اردیبهشت امکان پذیر است.