7074.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  ‌معاون دانشجویی دانشگاه لرستان، آخرین اقدامات این دانشگاه برای تجهیز خوابگاه‌های دانشجویان را تشریح کرد.

دکتر حجت‌الله یونسی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه لرستان، اظهار کرد: عمده مشکلات دانشجویان، حصار دانشگاه و خوابگاه خواهران در سایت کمالوند و نبود امکانات ورزشی برای خواهران بوده است که این مهم نیز برطرف خواهد شد.

وی ادامه داد: برای تجهیز خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه لرستان۵۰۰ تخته فرش با آرم دانشگاه با مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان خریداری شده است.

یونسی بیان کرد: همچنین امسال خوابگاه‌های سایت کمالوند به پیشرفته‌ترین مودم‌های روز دنیا تجهیز می‌شوند که برای این امر ۱۳۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

معاون دانشجویی دانشگاه لرستان با بیان اینکه هم‌اکنون ۹ خوابگاه پسران و دختران در این دانشگاه وجود دارد، گفت: خوشبختانه کمترین دانشجوی ساکن در خوابگاه‌های خودگردان را داریم که دلیل ساکن شدن این دانشجویان درخوابگاه‌های خودگردان به خاطر این بوده که عده‌ای از آنان بدون آگاهی مبالغی را به عنوان پیش‌پرداخت به خوابگاه خودگردان داده و تا پایان قرارداد باید در این خوابگاه‌ها بمانند.

وی یادآور شد: در نیمسال اول ۹۶-۹۵، این تعداد کم دانشجوی ساکن در خوابگاه‌های خودگردان را در خوابگاه‌های دانشگاه لرستان اسکان خواهیم داد.