سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با موافقت هیئت امنای مرکزی این دانشگاه، وام به استادان تعلق می گیرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، در مراسم آیین نکوداشت مقام معلم که در واحد تهران شمال برگزار شد، حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد گفت: استادان نقش مهمی در توسعه کشور در راستای اقتصاد مقاومتی دارند.
وی ادامه داد: توسعه کشور با میزان توانمندی بنیان آموزشی مطابقت می‌کند؛ به همین دلیل وظیفه داریم به عناصر اصلی که استادان هستند، توجه ویژه کنیم.
رئیس دانشگاه آزاد با بیان اینکه علاوه بر توجه به مقام شامخ استادان، برنامه‌‌های دیگری مدنظر است، افزود: با موافقت هیئت امنای مرکزی در طرح شفا، وام‌‌هایی ویژه مسکن به استادان این دانشگاه تعلق می‌گیرد که این کار بر عهده معاونت برنامه‌ریزی و اداری‌مالی دانشگاه است.
میرزاده با اشاره به اینکه حقوق اساتید در دانشگاه‌های دولتی نسبت به اساتید دانشگاه آزاد بیشتر است، بیان کرد: در تلاش هستیم تا در برنامه ۵ ساله این تفاوت‌ها را از بین ببریم؛ بر همین اساس از سال ۹۲ تا ۹۵ هر سال ۲۰ درصد بر حقوق استادان این دانشگاه افزوده می‌شود و این امر تا زمانی که یکسان‌سازی صورت پذیرد، ادامه دارد.