دانشگاه پیام نور سقز سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور از ایجاد رشته های مورد نیاز جامعه و رشته های میان رشته ای وتقاضا محور خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، احمد اکبری در بازدید از دانشگاه پیام نور مرکز کرمان با اشاره به سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل» گفت: در راستای این مهم دانشگاه پیام نور نیز شعار «کارآفرینی، ماموریت گرایی وارتقای کیفی» را برای خود انتخاب کرده و در این راستا حرکت می کند.

وی با تاکید بر ارتقاء جایگاه دانشگاه پیام نور در همه ابعاد افزود: تمام دانشگاه‌های پیام نور سراسر کشور باید به سمت کار آفرینی حرکت کنند.

قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به توسعه رشته های تحصیلات تکمیلی گفت: تاکید داریم که رشته های مورد نیاز جامعه، ایجاد رشته های میان رشته ای وتقاضا محور را راه اندازی کنیم تا هرکس بتواند در هرجایی در پیام نور تحصیل کند و به آینده خود امیدوار باشد.

وی گفت: ارتقاء دانشگاه پیام نور در بالا ترین جایگاه خود و ایجاد فضای آموزشی مناسب از اقداماتی است که می تواند در این دانشگاه محقق شود.

اکبری با اشاره به نسبت دانشجو به استاد در پیام نور افزود: باید استاندارهای لازم را در این زمینه رعایت کنیم امروز در دانشگاه پیام نور نسبت دانشجو به استاد در شرایط خوبی قرار دارد.