جشنواره ثقه الاسلام کلینی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – قم – رئیس مرکز تخصصی علوم حدیثی از ارسال ۶۴۴ اثر به دبیرخانه جشنواره ثقه الاسلام کلینی خبر داد و گفت: در این جشنواره از صاحبان ۲۵ اثر برتر و آیت الله ری شهری تجلیل می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام فرهاد عباسی در دیدار با آیت الله حسینی بوشهری که قبل از ظهر شنبه در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برگزار شد، اظهار داشت: تاکنون ۴۴۰ طلبه به جشنواره ثقه الاسلام کلینی آثار ارسال کردند که از این تعداد ۱۴۰ نفر خواهر و ۳۳۰ نفر برادر بوده‌اند.

وی ابراز داشت: به دبیرخانه جشنواره ثقه الاسلام کلینی ۶۴۴ اثر در قالب پایان‌نامه، کتاب و مقاله ارسال شده است.

رئیس مرکز تخصصی علوم حدیث حوزه افزود: آثار ارسالی در چهار مرحله مورد ارزیابی و پالایش قرار گرفتند و در ۹ قالب قرار گرفتند.

حجت الاسلام عباسی تصریح کرد: در این جشنواره از صاحبان ۲۵ اثر نمونه تقدیر و تجلیل می‌شود.

وی اضافه کرد: همچنین از حدیث پژوه حقوقی و حقیقی در این جشنواره تجلیل می‌شود و در این دوره آیت الله ری شهری و مرکز نور مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

ارسال ۲۹۹ اثر از استان قم

رئیس مرکز تخصصی علوم حدیث حوزه بیان کرد: از تعداد آثار ارسال شده ۲۹۹ اثر از استان قم و بیشترین اثر به ترتیب به استان کرمان با ۳۲ اثر و خراسان با ۱۹ اثر اختصاص دارد.

وی ابراز داشت: در میان آثار ۱۶۰ اثر از جامعه المصطفی و ۶۲ اثر از حوزه علمیه خواهران بوده است و مجموعه موضوعات آثار ۲۵ درصد درخصوص علوم حدیثی و ۷۵ درصد‌ آثار معارف حدیثی است.

انتشار ۸۷ مقاله در مجله حدیث حوزه

همچنین در این دیدار سردبیر مجله حدیث حوزه اظهار کرد: تاکنون یازده شماره از مجله حدیث حوزه منتشر شده و در آن ۸۷ مقاله در موضوعات مختلف چاب شده است.

حجت الاسلام مهدی غلامعلی عنوان کرد: درتلاش هستیم تا در موضوعاتی که مقاله کمتری منتشر شده بیشتر فعالیت کنیم.