29003ma97c8839-265a-4d21-b8db-8588c9b7ecd0.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان این‌که تحرک خوبی را در دانشگاه شاهد هستیم، گفت: سیاست ما بر مبنای ایجاد فرصت برابر برای تمام تشکل‌ها با گرایش‌های مختلف است.

دکتر عبدالرحیم هوشمند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خوزستان، با اشاره به فضای دانشگاه در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: در ارتباط با مرحله دوم انتخابات، تشکل‌ها برنامه‌های متعددی را در خواست داده بودند و در هفته جاری برنامه‌هایی در این خصوص در دانشگاه برگزار شد.

وی افزود: سخنرانی چهره‌های سیاسی، مناظره، تریبون آزاد، پرسش و پاسخ و سایر برنامه‌ها از جمله فعالیت‌های دانشجویی در مرحله دوم انتخابات است؛ برنامه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در دانشگاه در حال برگزاری است و فضای پرشور و نشاط وجود دارد.

معاون فرهنگی ‌و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان این‌که وظیفه داریم بستر فعالیت‌های دانشجویان را فراهم کنیم، تصریح کرد: از فعالیت دانشجویان استقبال می‌شود؛ سیاست ما در این خصوص بر اساس آیین‌نامه‌های وزارت علوم و بر مبنای ایجاد فرصت برابر برای تمام تشکل‌ها با گرایش‌های مختلف است.

هوشمند ادامه داد: به دنبال ایجاد شرایط عادلانه برای فعالیت‌های تشکل‌های دانشجویی هستیم تا هر کس که صحبتی داشته باشد در قالب برنامه‌هایی که برگزار می‌شود، مطرح کند.همچنین در این برنامه‌ها مشکلات بیان و راهکارهای آن نیز پیشنهاد می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اکنون روزانه چندین برنامه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در سطح دانشگاه برگزار می‌شود و خوشبختانه تحرک خوبی را در دانشگاه شاهد هستیم.