30-232.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  فاز نخست دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول فردا شنبه ۱۱ اردیبهشت‌ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

به گزارش پی اچ دی آزمون ، دکتر محمدرضا عصاری رئیس دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، با اعلام این خبر اظهار کرد: ساختمان این دانشکده بخشی از ساختمان شیخ انصاری بوده که نقشه تغییر کاربری آن از یک سال پیش تهیه شد.

وی افزود: فرآیند تغییر کاربری این ساختمان از نیمه دوم سال گذشته آغاز شد. در این راستا فاز اول آن فردا شنبه ۱۱ اردیبهشت‌ماه افتتاح شده و فاز دوم این دانشکده نیز مهرماه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

رئیس دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول با اشاره به این‌که کلاس‌های رشته معماری پیش از این به‌صورت پراکنده و در ساختمان‌های مختلف برگزار می‌شد، گفت: با افتتاح این ساختمان گروه معماری یک فضای مستقل خواهد داشت؛ زیربنای فاز اول این ساختمان حدود ۱۵۰۰ مترمربع است و با افتتاح فاز دوم نیز همین مقدار به زیربنای ساختمان این دانشکده اضافه خواهد شد.

عصاری با بیان این‌که در حال حاضر این دانشگاه در رشته معماری در مقطع کارشناسی و در رشته‌های معماری و شهرسازی در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو پذیرش می‌کند، خاطرنشان کرد: ظرفیت فاز اول ساختمان مستقل این رشته حدود ۲۶۰ دانشجو است و با بهره‌برداری از فاز دوم این ظرفیت تا حدود ۵۰۰ دانشجو افزایش خواهد یافت.