1461839687238_422305660_94802_15614893563158093877.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  دفتر نمایندگی دانشگاه synergy روسیه در واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، دفتر نمایندگی دانشگاه synergy روسیه در واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر محمدرضا کشاورزی رییس واحد الکترونیکی، اعضای هیات رئیسه و نمایندگان دانشگاه synergy راه اندازی شد.این دفتر با هدف گسترش همکاری‌ های علمی بین ‌المللی شامل تبادل استاد، دانشجو و نتایج تحقیقات علمی پژوهشی آغاز به‌کار کرد.

پیش از این نیز دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سفر به روسیه برای راه اندازی دفتر دانشگاه آزاد اسلامی در مسکو (در دانشگاه synergy ) از همکاری مشترک واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تهران مرکز، واحد دانشگاه آزاد دوبی و واحد دانشگاه آزاد اسلامی در آکسفورد انگلیس در قالب ایجاد شبکه مشترک خبر داده بود تا بر اساس آن علاوه بر دانشجویان ایرانی کشورهای مختلف ، دانشجویان کشورهای دیگر نیز بتوانند در این شبکه ثبت نام کرده و ادامه تحصیل دهند.

بدون شک همکاری‌ های دانشگاهی و فرهنگی علاوه بر تعامل بین دو کشور می تواند زمینه ساز رشد علمی تحقیقاتی و بالندگی کشور باشد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد ، این واحد موفق به اخذ گواهی بین المللی کیفیت آموزش ERA از موسسه BID اسپانیا و همچنین گواهی بین المللی کیفیت آموزشی ASIC انگلستان شده و فارغ التحصیلان این واحد مستقل دانشگاهی می توانند برای ادامه تحصیل و یا ارتقای شغلی در هر نقطه ای از جهان از مدارک آن بهره گیرند.