سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – به گفته رئیس دانشگاه علامه طباطبایی، برنامه های درسی برخی رشته ها از جمله روانشناسی، مدیریت، حقوق و مطالعات زنان به دانشگاه ها برای اجرا ابلاغ شده است.

حسین سلیمی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جواندر خصوص بازنگری دروس رشته های علوم انسانی گفت: بازنگری اساسی در رشته های علوم انسانی با همکاری دانشگاه ها و شورای تحول علوم انسانی در حال انجام است.
وی ادامه داد: دانشگاه علامه در باز خوانی، باز تعریف و برقراری ارتباط بین تدوین کنندگان این رشته ها و جامعه استادان علوم انسانی در کنار شورای تحول قرار دارد.
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه نشست های تبادل نظر استادان متخصص در این دانشگاه برگزار می شود، اظهار کرد: پس از آماده شدن متن اولیه برخی دروس از جمله روانشناسی، علوم سیاسی، مدیریت، فلسفه دین و حقوق در شورای تحول، نشست هایی در دانشگاه علامه به منظور بحث و تبادل نظر میان استادان متخصص برگزار می شود.
این عضو شورای تحول علوم انسانی در خصوص اعمال و اجرای سرفصل های جدید بیان کرد: هر درسی که در شورای تحول به تصویب برسد، مصوبه وزارت علوم تلقی می شود که برای دانشگاه ها لازم الاجراء است.
به گفته وی، برنامه های درسی روانشناسی و برخی گرایش های مدیریت و حقوق، مطالعات زنان و رشته های مشابه در شورای تحول تصویب و به دانشگاه ها ابلاغ شده که در حال اجرا است.