سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت: سامانه رسیدگی به مشکلات دانشجویان پیام نور در نیمه نخست اردیبهشت ماه جاری رونمایی می شود.

مجید ابراهیمی مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه پیام نور در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به راه اندازی سامانه پیگیری مشکلات دانشجویان دانشگاه پیام نور اظهار داشت: به منظور برطرف کردن مشکلات مختلف دانشجویان دانشگاه پیام نور در بخش های اداری، وام و غذا، تولیدات علمی، اختراعات، مشاوره، روانشناسی و مذهبی سامانه پیگیری برای دانشجویان طراحی شد.
به گفته وی، این سامانه نیمه اردیبهشت ماه جاری رونمایی می شود.
وی ادامه داد: دانشجویان با مراجعه به این سامانه سوالات و مسائل خود را ثبت کرده تا در زمان مناسب پاسخ آنها با کد رهگیری ارائه شود.
مدیر کل امور دانشجویی پیام نور با بیان اینکه سامانه قابلیت پاسخ دادن به سوالاتی در زمینه ابداعات را دارد، افزود: دانشجویانی که در زمینه تولیدات علمی و اختراع سوالی دارند، با مراجعه به سامانه مذکور از چگونگی مرحله ثبت کار علمی شان مطلع می شوند و می توانند نظرات سایر دانشجویان را در مورد کار علمی شان مشاهده کنند.
ابراهیمی گفت: در این سامانه، دانشجویان مسائل روانشناسی را به صورت غیرمستقیم با استاد خبره این رشته در میان می گذارند.