آیت الله محمودی کراپ شده سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – ورامین-امام جمعه ورامین گفت: امروز دشمن به وسیله ابزارهای مختلف به جنگ اعتقادات و باورهای ملت ایران آمده و در این میان حوزه های علمیه نقش مهمی را در خنثی سازی توطئه های دشمن ایفا می کنند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی شامگاه دوشنبه در جلسه هم اندیشی بررسی مشکلات و دغدغه های حوزه علمیه خواهران شهرستان ورامین که با حضور مسئولان و مدیران دستگاه های مختلف برگزار شد، اظهار داشت: هم اکنون حوزه علمیه خواهران به عنوان مرکزی برای پرورش استعدادهای دینی و مذهبی تبدیل شده است.

امام جمعه ورامین افزود: خوشبختانه طی سال های اخیر زحمات و تلاش های فراوانی در حوزه علمیه خواهران شهرستان ورامین انجام شده که شایسته تقدیر و سپاس است.

وی ادامه داد: کسانی که در حوزه علمیه خواهران مشغول به تحصیل هستند، می توانند در فرهنگسازی و گسترش ارزش ها و مفاهیم اسلامی در جامعه نقش موثری را ایفا کنند و باید این موضوع هر چه بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

محمودی اضافه کرد: امروز دشمن به وسیله ابزارهای مختلف به جنگ اعتقادات و باورهای ملت ایران آمده و در این میان حوزه های علمیه نقش مهمی را در خنثی سازی توطئه های دشمنان ایفا می کنند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین عنوان کرد: تعامل دستگاه های مختلف با حوزه های علمیه و حضور فارغ التحصیلان حوزه در میان اقشار مختلف یکی از ضرورت هایی است که باید با جدیت دنبال شود.

گفتنی است طلاب حوزه کوثر تاکنون توانسته اند در المپیاد علمی کشوری با کسب رتبه های برتر عنوان برگزیده را از آن خود کنند که این امر نشان دهنده سطح بالای علمی این مرکز است.