1461484654498_hamid amlashi -10.JPG

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رییس چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران گفت: چهار دانشگاه که بیشترین خرید را از سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت داخل داشته‌اند مورد تقدیر قرار گرفته‌اند و با موافقت معاون علمی و فناوری رییس جمهور به هر یک از این دانشگاه‌ها، مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان جایزه تعلق گرفت.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس علمی ایسنا، محمود شیخ زین‌الدین در دومین روز برگزاری این رویداد اظهار کرد: دانشگاه صنعتی شریف، صنعتی اصفهان، امیرکبیر و دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان (خوراسگان) در سومین نمایشگاه بیشترین میزان خرید را از نمایشگاه داشته و تعامل مناسبی در این زمینه با فروشندگان و کارگزاران اجرایی صندوق برقرار کردند.

وی افزود: از همین رو، با موافقت معاون علمی و فناوری رییس جمهور به هریک از این خریداران ۵۰۰ میلیون تومان جایزه توسعه فناوری اهدا شد.

معاون نوآوری و تجاری‌سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تصریح کرد: مهمترین عامل توسعه اقتصاد دانش بنیان، عزم و اراده ملی برای ایجاد بازار برای محصولات دانش‌بنیان ساخت ایران است و هر اقدام موثری در این زمینه باید تقدیر شود.

بر اساس این گزارش، چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاه ساخت ایران به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از روز یکشنبه، ۵ اردیبهشت ماه با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی این حوزه در نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرده و تا ۸ اردیبهشت ماه ادامه دارد.