کراپ‌شده - دانشگاه سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – ایرانشهر-رئیس دانشگاه پیام نور در سیستان و بلوچستان ظهر امروز با حضور مسئولان استانی دانشگاه پیام نور در ایرانشهر معرفی شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، رئیس دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان در این مراسم اظهار داشت: دانشگاه پیام نور نقش بسزائی در توسعه علمی استان داشته و باید این حضور را به بهترین شکل پاس داشت.

عباس اویسی افزود: در کنار تحویل دانش آموختگان دانشگاهی بسیار به جامعه سیستان و بلوچستان اکنون ۱۵ هزار دانشجو در این دانشگاه در این استان در حال تحصیل هستند.

وی با اشاره به نیاز سنجی از فضای علمی استان بیان کرد: ایجاد رشته های مطابق درخواست ها و نیاز مناطق مختلف استان انجام شده است و به خوبی این دانشگاه توانسته میان علم و کار رابطه ای معنادارای ایجاد کند.

رئیس دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان افزود: باید تلاش کرد که در کنار ایجاد رشته های همسو با نیاز استان، زمینه برای ایجاد مقاطع تحصیلات تکمیلی نیز افزایش پیدا کند و در این راستا برنامه ریزی جامع و زمان داری را برای آینده دانشگاه پیام نور در سیستان و بلوچستان ترسیم کردیم.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، در پایان این مراسم فریبا سنجری مقدم به عنوان نخستین رئیس زن دانشگاه پیام نور در سیستان و بلوچستان معرفی و  از زحمات ۹ ساله هادی سیاسر رئیس سابق این دانشگاه تقدیر و تشکر شد.