سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مشاور منابع و امور انسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آخرین مهلت ثبت نام بن کتاب دانشجویی فیزیکی و مجازی تا ساعت ۲۴ امشب خبر داد.

بن کتاب دانشجویی

 

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

نیکنام حسین پور مشاور منابع و امور انسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان درباره تعداد ثبت نام کنندگان بن کتاب دانشجویی برای نمایشگاه کتاب تهران، اظهار کرد: تاکنون ۱۷۰ هزار دانشجو در سامانه بن کتاب دانشجویی، با پرداخت هزینه، ثبت نام خود را قطعی کرده‌اند. آخرین مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ امشب ( ۶ اردیبهشت ماه ۹۵) است.
وی افزود: این آخرین مهلت ثبت نام کارت فیزیکی است و ثبت نام بن کارت مجازی دانشجویی تا ۲۴ اردیبهشت ماه ادامه دارد و دانشجویان می توانند برای دریافت بن کتاب در حوزه مجازی اقدام کنند.
حسین‌پور گفت: متقاضیان دریافت بن کارت دانشجویی می توانند بن خود را از هشت اردیبهشت ماه با مراجعه به شعبه‌هایی دریافت کنند که هنگام ثبت نام تعیین کرده بودند.
این مقام مسئول در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه مصرف کننده بن حق انتخاب کتاب را دارد، بیان کرد: دانشجویان سراسر کشور با کارت‌های فیزیکی و مجازی خود می توانند نسبت به خرید کتاب در هر حوزه ای از جمله درسی، کودک و نوجوان و بین الملل در روزهای برگزاری نمایشگاه کتاب از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت ماه اقدام کنند.
وی با اشاره به اینکه حدود پنج میلیون دانشجو در دانشگاه‌های زیرمجموعه وزارت علوم، وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد سراسر کشور وجود دارند، افزود: منابع اعتباری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ارائه بن به تمام دانشجویان کافی نیست، ولی بر اساس منابع موجود تا سقف ۳۰۰ هزار دانشجو را در حوزه بن دانشجویی و طلاب برای پوشش دهی در نظر گرفته‌ایم.
مشاور منابع و امور انسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهارکرد: امیدواریم با تامین اعتبار لازم و همکاری سایر وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها در سال آینده، دانشجویان بیشتری از مزایای بن کتاب دانشجویی بهره‌مند شوند.