حسینعلی قبادی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – وزیر علوم سرپرست پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی را به عنوان رئیس این پژوهشگاه منصوب کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی حسینعلی قبادی را که از اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴سرپرستی  پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی را برعهده دارد، به مدت چهار سال به عنوان رئیس این پژوهشگاه منصوب کرد.

در متن حکم دکتر قبادی آمده است:

امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف ریاست پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی را برپایه قوانین، سیاست‌ها در چارچوب برنامه‌ها و جایگاه تشکیلاتی مصوب، مشارکت سازنده در تحول متون علوم انسانی و تقویت پایگاه اطلاعاتی علوم انسانی به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری همه مدیران، اعضای هیئت علمی و کارکنان گرامی، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا کنید.

ضروری است در حفظ بیت المال و اعمال سیاست موثر به منظور صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانون مندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن پژوهشگاه با اتکال به خداوند متعال همت گمارید.