محمود نیلی احمدآبادی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس دانشگاه تهران گفت: مطالبات تمامی تشکل‌ها برای ما مهم و ارزشمند است و تلاش می‌کنیم با همدلی یکدیگر، این دغدغه‌ها و مطالبات را رفع کنیم.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، نیلی احمدآبادی در نشست صمیمانه با مسئولین و جمعی از اعضای تشکل‌های دانشجویی این دانشگاه گفت: برگزاری چنین نشست‌هایی نشانه ظرفیت بالای دانشجویان برای بحث و پیگیری مسائل در قالب گفت‌وگو است.

وی افزود: با تمام وجود اعتقاد داریم که دانشگاه بدون دانشجو بی‌معناست و بسیار خوشحالیم از اینکه دانشجویان در عین صراحت با رعایت ساختار و ادب دانشجویی، مسایل را مطرح می‌کنند. خوشحالی دیگر آن است که می‌بینیم با وجود تغییر نسل‌ها، دغدغه‌های دانشجویان تغییر نکرده و همانند نسل ما و نسل‌های گذشته، نسبت به مسایل کلان دانشگاه حساسیت و نظر دارند.

رئیس دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: دانشجویان نسبت به مسایل دانشگاه واقف‌اند، اما نکته مهم عمق اطلاع دانشجویان از مسایل دانشگاه است که ما مسائل را از تمام جهات در نظر می‌گیریم و وظیفه داریم برای حل آنها فکر کنیم و راه حل بدهیم.

نیلی احمدآبادی گفت: در اصل مسائل اختلاف نظری وجود ندارد اما دانشجویان گاهی از موانع و ظرفیت‌های حل مسائل آگاه نیستند و این باعث می‌شود که مسائل را طور دیگری ببینند.

وی ادامه داد: مطالبات تمامی تشکل‌ها برای ما مهم و ارزشمند است و تلاش می‌کنیم با همدلی یکدیگر، این دغدغه‌ها و مطالبات را رفع کنیم. دانشگاه نیز مطالباتی از تشکل‌های دانشجویی دارد که آنها را به دانشجویان منتقل خواهد کرد تا این ارتباط و تعامل موثر و دو طرفه، در نهایت به حل مسائل دانشگاه و دغدغه‌های دانشجویان و مسئولان بینجامد.

رئیس دانشگاه تهران گفت: فضای پرسشگر و صادقانه دانشجویی، باعث نشاط دانشگاه است.