سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – در حالی مشاهده سوسک در یکی از غذاهای دانشگاه تهران منتشر شد که مسئولان این دانشگاه پاسخگوی این معضل غیربهداشتی نبودند و یکی از کارکنان بوفه دانشگاه تهران، این خبر را تکذیب کرد.

 

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، در پی انتشار خبری مبنی بر مشاهده سوسک در بوفه پردیس مرکزی دانشگاه تهران، خبرنگار ما با تعدادی از مسئولان دانشگاه تهران تماس گرفت اما جلسات همیشگی شان، اجازه پاسخ دادن به این سوال را نداد.
خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، این موضوع را از یکی از کارکنان بوفه دانشگاه تهران جویا شد.
این کارمند بوفه دانشگاه تهران در پاسخ به پرسش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان مبنی بر اینکه آیا در بوفه دانشگاه تهران پیتزا سرو می شود یا نه، گفت: پیدا شدن سوسک در پیتزای بوفه دانشگاه تهران کاملا کذب است؛ چرا که منوی بوفه این دانشگاه پیتزا سرو نمی کند و در برنامه غذایی دانشگاه، پیتزا وجود ندارد.
 
خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان همچنین با یکی از دانشجویان دانشگاه تهران درباره منوی غذایی این دانشگاه گفتگو کرد.
این دانشجو که در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تهران تحصیل می کند به خبرنگار باشگاه خبرنگاران، گفت: در منوی اصلی دانشگاه تهران پیتزا سرو نمی شود و تمام غذاها با قیمت مشخص، بیشتر شامل برنج و خورشت یا شنیتسل و استیک است.
وی ادامه داد: در بوفه دانشگاه ممکن است، فست فود سرو شود که البته بیشتر دانشجویان کارشناسی مشتری این بوفه ها هستند.
این پیگیری ها در حالی انجام شد که مسئولان دانشگاه تهران در جریان این اتفاق نبودند.