290-1.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مدیر کل امور دانشجویان از رونمایی سامانه رسیدگی به امور دانشجویان دانشگاه پیام نور خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر مجید ضماهنی با اعلام این خبر گفت: سامانه رسیدگی به امور دانشجویان دانشگاه پیام نور در حوزه مشاوره، نخبگان علمی، تولیدات و وام دانشجویی با هدف تکریم و افزایش رضایت مندی دانشجویان دانشگاه پیام نور در نیمه اول اردیبهشت ماه سال جاری راه اندازی می شود.

مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور با اشاره به مزیت های این سامانه ارتباطی که دسترسی دانشجویان را تسهیل می کند، افزود: دانشجویان می توانند از طریق این سامانه مشاوره های روانشناختی و مذهبی (از راه دور) دریافت نمایند.

وی با اشاره به دیگر مزایای این سامانه اظهار داشت:دانشجویانی که در حوزه اختراعات، رباتیک، هوافضا(گلایدر)، فناوری نانو، بتن، کمیکار، سازه های ماکارونی، پژوهش و تالیفات دانشجویی و سایر ابتکارات ، دارای اثر هستند، نیز می توانند درخواست های خود را از طریق این سامانه ارتباطی مطرح نمایند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر ضماهنی در پایان خاطرنشان کرد: دانشجویان با ثبت درخواست در سامانه و دریافت کد رهگیری می توانند در زمان تعیین شده با مراجعه به سامانه ، پاسخ خود را دریافت نمایند.