DSC06490C.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) و دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیر تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا،تفاهم‌نامه مذکور با حضور اعضای هیات رئیسه دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) و اعضای هیات رئیسه دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیر به امضاء رسید.

دکتر علی خاکی صدیق،رییس دانشگاه صنعتی خواجه نصیر با بیان اینکه گسترش همکاری های علمی و بین المللی در دستور کار این دانشگاه قرار دارد،افزود: گسترش تعاملات و همکاری های علمی با دانشگاه های داخل و خارج از کشور از موضوعات مهمی است که دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در این مسیر حرکت می نماید.

وی با ابراز خرسندی از گسترش همکاری با دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) خواستار تشکیل کارگروهی جهت بررسی بیشتر در خصوص تداوم همکاری ها شد.

دکتر سید ابوالحسن نائینی رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) نیز با ارائه تاریخچه شکل گیری دانشگاه بین المللی امام خمینی گفت: این دانشگاه از ۲۲ کشور جهان دانشجو می پذیرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیر، نائینی افزود: از ۱۶۰۰ دانشجوی خارجی که در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) تحصیل می کنند ۹۰۰ نفر وارد رشته‌های مختلف شده و ۷۰۰ نفر نیز در رشته زبان فارسی تحصیل می کنند.