1433821777956_635636906844802500.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، یکی از اولویت‌های این دانشگاه را در راستای تحقق شعار سال و تکیه بر درآمدهای اقتصادی و دانش بنیان عنوان کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی، سید جواد انگجی در آیین افتتاح مجتمع آموزشی ۶۰ کلاسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر، افزود: هر واحدی که بتواند در این راستا گام‌های عملی برداشته و زمینه را برای توسعه درآمدهای اقتصادی و اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی فراهم نماید حمایت می کنیم.

وی اظهار کرد: با استقبال از پیشنهاد رئیس واحد اهر در خصوص راه اندازی مرکز تشخیص طبی و تصویربرداری در این شهرستان به جهت نیاز جمعیت ۴۰۰ هزار نفری منطقه ارسباران، آمادگی خود را در جهت تصویب این طرح اعلام می‌کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی فعالیت ها و تلاش های انجام شده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر و بهره مندی از تجربیات ارزشمند این واحد در بحث طرح های دانش بنیان و سایر زمینه ها توسط سایر واحدها را مورد تأکید قرار داد.

وی همچنین ضمن بازدید از پروژه‌های اجرا شده و در دست اجرا از جمله سوله‌های صنعتی، مجتمع خوابگاهی برادران، ساختمان مرکزی آموزشی، نمایشگاه صنایع دستی، ساختمان علوم انسانی و سما، از نزدیک در روند اجرای آنها قرار گرفتند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر نیز از تهیه ۳۴ طرح اقتصادی و دانش بنیان برای توسعه درآمدزایی و تقویت بنیه اقتصادی این واحد خبر داد.

نادر اسدی گفت: این دانشگاه در راستای عملیاتی کردن شعار سال و اقدام و عمل در بحث اقتصاد مقاومتی یکی از برنامه‌های اولویت دار خود را به این امر اختصاص داده است و با فعال کردن حوزه اقتصادی و دانش بنیان و با بهره گیری از پیشنهادات اساتید، دانشجویان و کارشناسان فعال در حوزه اقتصادی طرح هایی که به نحوی در منطقه توجیه اقتصادی داشته باشد را، انجام داده است.

وی، گفت: خوشبختانه زیرساخت‌های لازم در حوزه اقتصادی در این واحد فراهم بوده و ساختمان جدید خوابگاه برادران بهترین مکان برای راه اندازی مرکز تشخیص طبی و MRI جهت بهره مندی اهالی این منطقه بوده و می تواند زمینه برای ایجاد رشته های مرتبط با این مرکز دراین واحد دانشگاهی فراهم نماید.

در این مراسم مجتمع بزرگ آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر با زیربنای ۹۰۰۰ متر مربع در ۴ طبقه و ۶۰ کلاس با صرف اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال با حضور دکتر سید جواد انگجی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی افتتاح شد.

انتهای خبر