1450422718315_726724.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس دانشگاه بجنورد از برپایی انتخابات شورای صنفی و رفاهی دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

احمد محقر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان‌شمالی، اظهارکرد: دهمین دوره انتخابات شورای صنفی-رفاهی دانشجویان این دانشگاه ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: دانشجویان علاقمند می‌توانند اول تا هشتم اردیبهشت ماه سال جاری در امور دانشجویی دانشگاه اقدام به ثبت نام کرده و صلاحیت افراد نیز ۱۱ تا ۱۳ اردیبهشت ماه اعلام می‌شود.

محقر با اشاره به اینکه ۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت ماه افراد برای تبلیغات فرصت دارند، افزود: نتایج انتخابات نیز ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری اطلاع رسانی می‌شود.

وی شرایط متقاضیان برای داوطلبان را اعتقاد به قانون اساسی، اشتغال به تحصیل تمام وقت در دانشگاه و شرایط درسی مناسب بیان کرد و گفت: شورای صنفی و رفاهی دانشجویان دارای سه عضو اصلی و دو عضو علی البدل است.

محقر گفت: هدف از تشکیل این شورا تقویت فضای مشارکت ، فراهم سازی زمینه لازم برای مسئولیت پذیری ، بهره‌مندی از ظرفیت‌های دانشجویان ، افزایش آگاهی دانشجویان از حقوق و تکالیف دانشجویی ، تقویت فرهنگ پیگیری و حل مشکلات رفاهی با تعامل و از طریق مجاری قانونی است.

وی با اشاره به برپایی انتخابات انجمن اسلامی این دانشگاه، افزود: هم اکنون کاندیداها در حال نام نویسی بوده و انتخابات ۱۲ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد شد.