جشنواره آموزشی شهید مطهری سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – جشنواره آموزشی شهید مطهری همزمان با هفدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی در روزهای ۱۰ تا ۱۲ اردیبهشت ماه در تهران برگزار می شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، جشنواره آموزشی  شهید مطهری با شعار «تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی» ۱۰ اردیبهشت در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران افتتاح می شود.

فرآیندهای برتر آموزشی در این جشنواره ارائه می شوند و در ۱۲ اردیبهشت ماه همراه با مراسم روز استاد از فرآیندهای برتر تقدیر به عمل می آید.

همچنین هفدهمین همایش کشوری آموزش پزشکی همزمان با این جشنواره آغاز به کار می کند.

این همایش با برنامه نشست معاونان آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی آغاز و در ادامه با برگزاری کارگاه های مختلف آموزشی و سخنرانی های کوتاه ادامه می یابد.

موضوعات ۱۲ گانه بسته های تحول در آموزش پزشکی با عناوین آینده نگاری و مرجعیت علمی در آموزش پزشکی، بین المللی سازی، توسعه و ارتقای زیر ساخت های آموزش، دانشگاه های نسل سوم، توسعه آموزش مجاری، پایش و ارزشیابی بسته های تحولی، آمایش سرزمین، آموزش پاسخگو، ارتقای نظام ارزیابی، اعتلای اخلاق حرفه ای، ماموریت گرایی و اعتباربخشی موسسات آموزشی در این همایش بررسی می شوند.