New Image1.JPG

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی زاهدان گفت: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی زاهدان در نیمسال دوم سال تحصیلی جاری ، ۱۵۰ دانشجوی جدید در ۷ کد رشته کاردانی و کارشناسی ناپیوسته، پذیرش کرده است.

احمد ملایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه سیستان و بلوچستان با اعلام این خبر افزود؛ این مرکز موفق شد در نیمسال جاری علاوه بر کد رشته های سابق ، مجوز پذیرش دانشجو در دو کد رشته جدید شامل کاردانی حرفه ای امور بانکی و کارشناسی حرفه ای امور گمرکی ، از دانشگاه جامع علمی کاربردی دریافت کند که مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت.

وی بیان کرد: متاسفانه به دلیل تاخیر در اعلام نتایج پذیرفته شدگان، ثبت نام آنها در سال جدید انجام شد و برنامه کلاسی آنها به صورت فشرده در این نیمسال در حال برگزاری است.

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی زاهدان در ادامه افزود: با توجه به سیاست های اخیر دانشگاه جامع و کاهش دوره ها و حرکت به سمت تعریف تک پودمانها، این مرکز نیز در تلاش است با توجه به نیاز استان و منطقه، تک پودمانهای کاربردی را تعریف و پس از اخذ مجوز، پذیرش دانشجو انجام دهد.

وی در پایان بیان کرد: در حال حاضر این مرکز ۵۰۰ دانشجوی فعال دارد و در طول سالها فعالیت آموزشی و فرهنگی، قریب به ۲۰۰۰ دانش آموخته را برای جامعه علمی ، آموزشی و فنی استان تربیت کرده است.