دانشگاه علامه سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – برنامه های هفته آموزش دانشگاه علامه با هدف تبیین جایگاه آموزش به عنوان بستر رشد و توسعه انسانی و اجتماعی و تکریم اعضای هیات علمی سرآمد در زمینه شاگرد پروری اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، هفته آموزش دانشگاه علامه طباطبایی ۱۱ تا ۱۵ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

در این هفته بر اساس سیاست‌ها، اهداف آموزشی، و برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده، ویژه برنامه‌های مختلفی در سطح دانشگاه و دانشکده ها برگزار خواهد شد که طی آن علاوه بر برگزاری نشست ها و هم اندیشی های علمی، تقدیر از دانشجویان و تلاشگران حوزه آموزشی نیز انجام می شود.

روزهای هفته آموزش در دانشگاه علامه طباطبایی تحت عنوان آموزش؛ کیفیت و چالش‌ها، آموزش؛ روش و محتوا، آموزش؛ شاگرد پروری و آموزش؛ اقتصاد و مدیریت، آموزش؛ اعتلا و ارتقای جامعه نام گذاری شده است.

در هفته آموزش دانشگاه علامه طباطبایی علاوه بر هم اندیشی معاونان آموزشی و مدیران گروه‌های آموزشی تمامی دانشکده ها، از دانشجویان برگزیده المپیادهای مختلف، رتبه های برتر آزمون سراسری سال تحصیلی جاری و فارغ التحصیلان برتر رشته های مختلف بر اساس معدل تقدیر و قدردانی خواهد شد.

جشن هفته‌ آموزش دانشگاه علامه طباطبایی ۱۵ اردیبهشت ماه در محل سالن آمفی تئاتر دانشکده مدیریت و حسابداری برگزار خواهد شد.