411-35.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از توزیع کارت شرکت در آزمون دستیاری پزشکی از روز سه‌شنبه ۷ اردیبهشت‌ماه خبر داد.

توزیع کارت آزمون دستیاری پزشکی

دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،با اعلام این خبر و با اشاره به مهلت ثبت‌نام در آزمون مذکور گفت: ثبت‌نام در آزمون دستیاری پزشکی از ۲۹ دی‌ماه سال ۹۴ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir آغاز شد.این مهلت در تاریخ‌های ۵ تا ۱۰ بهمن ماه و ۲ تا ۵ اسفند‌ماه تمدید شده و به طور کلی ۱۴ هزار و ۹۵ داوطلب نسبت به ثبت نام اقدام کردند.

وی از توزیع کارت شرکت در آزمون دستیاری پزشکی از سه‌شنبه خبر داد و افزود:کارت شرکت در آزمون دستیاری پزشکی از سه‌شنبه روی سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی قرار می‌گیرد و آزمون مذکور در روز پنجشنبه ۹ اردیبهشت‌ماه در ۱۹ استان کشور برگزار می‌شود.با اینکه امکان دریافت کارت شرکت در آزمون تا ساعاتی قبل از آزمون فراهم است،اما به داوطلبان توصیه می‌شود با در نظر گرفتن بروز مشکلات احتمالی هرچه سریع‌تر نسبت به دریافت کارت اقدام نمایند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در ادامه از امکان اعتراض برای داوطلبان خبر داد و گفت:بعد از برگزاری آزمون،برگه سؤالات در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد و داوطلبان در صورت داشتن اعتراض می‌توانند از ۱۱ تا ۱۳ اردیبهشت‌ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی اعتراض خود نسبت به سؤالات را اعلام کنند،اعتراض آن‌ها توسط دبیرخانه بررسی می‌شود و سپس کلید نهایی سؤالات منتشر می‌شود.

پورکاظمی در پایان درمورد زمان انتشار کارنامه اولیه نیز توضیح داد: کارنامه اولیه شرکت کنندگان آزمون دستیاری پزشکی در خردادماه منتشر می شود.