1461222365262_r_11_151018124900.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه شیراز گفت: بیست و چهارمین کنفرانس علمی بین‌المللی مهندسی برق ایران به میزبانی این دانشکده و در روزهای ۲۱ تا ۲۳ اردیبهشت در شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه فارس، علی‌رضا خیاطیان در جمع خبرنگاران در این رابطه اظهار کرد: کنفرانس بین‌المللی مهندسی برق ایران، بزرگترین رویداد علمی بین‌المللی برق کشور به‌شمار می‌رود.

وی افزود: این کنفرانس بین‌المللی در گرایش‌های مخابرات، برق قدرت، الکترونیک و پزشکی و با حمایت سازمان نظام مهندسی استان فارس و مرکز علمی کتابخانه و صنایع‌الکترونیک شیراز برگزار خواهد شد.

دبیر علمی بیست و چهارمین کنفرانس مهندسی برق ایران نیز در ادامه با اشاره به اینکه یکهزار و ۳۰۰ مقاله به دبیرخانه رسیده است، از پذیرفته شدن ۶۰۴ مقاله از سوی داوران خبرداد و گفت: مقالات پذیرفته شده به شکل پوستر و سخنرانی ارائه خواهد شد.

حبیب‌الله عبیری، با بیان اینکه دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه شیراز هم اکنون ۵۵ عضو هیئت علمی دارد و جزو ۱۳ دانشکده برتر کشور محسوب می‌شود به انعقاد قراردادهای بین این دانشکده و صنایع الکترونیک، کارخانه‌ها، پالایشگاه‌ها، برق منطقه‌ای و وزارت دفاع اشاره کرد.

عبیری خاطرنشان کرد: بیست و چهارمین کنفرانس بین‌المللی برق ایران، با قرائت پیام دکتر لطفی‌زاده؛ پدر علم کنترل فازی، ۲۱ اردیبهشت آغاز به کار خواهد کرد.