1444816461108_download (4).jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی زمان برگزاری دور دوم آزمون الکترونیک پیش کارورزی را ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵اعلام کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا،دکتر طاهره چنگیز با اعلام این مطلب گفت: باتوجه به ماموریت محوله به منطقه ۷ آمایشی درخصوص برگزاری آزمون الکترونیک پیش کارورزی دوره اول این آزمون در اسفندماه سال ۱۳۹۴ برگزار گردید و پیرو موافقت معاون محترم آموزشی وزارت بهداشت دور دوم این آزمون در تاریخ دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد.

دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی خاطرنشان کرد: کلیه دانشجویانی که در آزمون پیش کارورزی اسفند ۹۴ مردود شده اند و مجوز شرکت در آزمون بعدی را دارند، می توانند پس از ثبت نام در دانشگاه محل تحصیل در این آزمون شرکت نمایند.

وی افزود: ضروری است دانشگاههای علوم پزشکی و نیز دانشگاه آزاد اسلامی، حداکثر تا روز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت فهرست اسامی و مشخصات داوطلبان مجاز به شرکت در آزمون را به معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام نمایند.

دکتر چنگیز با بیان اینکه دانشجویان متقاضی از دانشگاههای خارج از کشور که در آزمون پیش کارورزی اسفند ۹۴ مردود شده اند بایستی مستقیما از طریق سایت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نسبت به ثبت نام و طی فرآیند اداری اقدام نمایند، اظهار داشت: با توجه به ترکیب شرکت کنندگان در این آزمون، نمره حدنصاب قبولی مشابه آزمون اسفند ۱۳۹۴، و برابر ۹۸ خواهد بود.

دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی تاکید کرد: نتایج نهایی آزمون پس از بررسی اعتراضهای احتمالی به کلید پاسخنامه، در روز ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ توسط دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به شرکت کنندگان و دانشگاههای محل تحصیل ایشان اعلام خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شرکت در این آزمون نیز به عنوان یک نوبت از نوبت های مجاز شرکت دانشجو در آزمون پیش کارورزی محسوب خواهد شد.