سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون برنامه ریزی و امور اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی از عدم تعطیلی واحدها و مراکز فعال تحت نظر این دانشگاه خبر داد.

فریدون رهنمای رودپشتی معاون برنامه ریزی و امور اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص تعطیلی واحدهای این دانشگاه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: هیچ کدام از واحدها و مراکز فعال این دانشگاه منحل نمی شود.
وی پیرامون موضوع ساماندهی این واحدها و مراکز دانشگاهی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی بر مبنای یک چارچوب قانونمند و با رویکرد آینده نگرانه نسبت به ساماندهی این واحدها اقدام می کند.
معاون برنامه ریزی و امور اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: یکی از گروه های مخاطب دانشگاه، مراکز وابسته به واحدهای دانشگاهی است که طبق مصوبه هیات امنای مرکزی، هیات موسس دانشگاه و همچنین مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری تاسیس شده است و در فاز اول زیر نظر واحد مادر (که یک واحد دانشگاهی فعال است) که مجوز قانونی را از مراجع ذی صلاح دانشگاه و همچنین وزارت علوم دریافت کرده است، مشغول به فعالیت است.