1-1362.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  از سوی مرکز فن‌ بازار ملی ایران، کارگاه آموزشی بین‌المللی انتقال فناوری با حضور دبیرکل سازمان دی-هشت در روز ۵ اردیبهشت ماه جاری در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس علمی ایسنا، شبکه تبادل و انتقال فناوری کشورهای عضو دی-هشت (D-8TTEN) بر اساس مصوبه اجلاس وزرای صنایع کشورهای عضو گروه دی-هشت در سال ۱۳۹۱ ایجاد و راه‌اندازی شد.

پارک فناوری پردیس به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران مسوولیت دبیرخانه این شبکه را بر عهده‌ دارد.

این مجموعه با تعریف ساختار محتوایی و ایجاد زیرساخت نرم‌افزاری، فعالیت‌هایی را با هدف توسعه تبادل فناوری بین کشورهای عضو و کمک به توسعه بازارهای محصولات فناورانه آغاز کرده است.

مرکز فن‌بازار ملی ایران به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در شبکه TTEN اقدام به برگزاری «کارگاه آموزشی بین‌المللی انتقال فناوری» در قالب برنامه اجرایی سال ۲۰۱۶ کرده است.

این کارگاه آموزشی با حضور اساتیدی از دو مجموعه توانمند فرانسوی و ایرانی در روزهای ۵ تا ۸ اردیبهشت ماه سال جاری و با حضور نمایندگان کشورهای عضو شبکه و جمعی از متخصصین و فعالان عرضه سیاست‌گذاری علم و فناوری از ایران، در محل پارک فناوری پردیس معاونت علمی برگزار می‌شود.

مراسم افتتاحیه این رویداد بین‌المللی با حضور دبیرکل سازمان دی-هشت، سفرای کشورهای عضو دی-هشت در ایران، نمایندگان کشورهای عضو دی-هشت، مسوولان مرتبط داخلی و جمعی از فعالان عرصه فناوری کشور روز یکشنبه ۵ اردیبهشت‌ ماه در هتل بین‌المللی پارسیان استقلال برگزار خواهد ‌شد.